ثبت شرکت در دبی

راه اندازی کسب و کار در دبی به کارآفرینان جهانی کمک می کند تا کسب و کارهای جدیدی را راه اندازی کنند

دبى یکى از مقاصد رویایى براى افرادى است که مى خواهند یک کسب و کار جدید راه اندازى کنند و یا تجارت خود را گسترش دهند. راه اندازى کسب و کار در دبى، تحققی برای رویاهای شماست. امور مالى و مالیاتى از جمله محدودیت هاى عمده اى است که یک تاجر با آن مواجه است. با راه اندازى یک کسب و کار در دبى، لازم نیست نگران مالیات باشید، زیرا دبى بهشت مالیاتى براى شرکت ها است. طى چندین سال گذشته، دولت دبى اقدامات متعددى از جمله عدم نیاز به کفیل براى راه اندازى شرکت و مالکیت صد در صدى و …… را انجام داده است که دبى را به بهترین مکان براى هر نوع کسب و کارى تبدیل مى کند. با فعالیت در دبى، به مجموعه اى از فرصت ها دسترسى دارید که ممکن است در هیچ جاى دنیا نتوانید آن را به دست آورید. راه اندازى کسب و کار دبى به کارآفرینان جهانى کمک مى کند تا شرکت هاى جدیدى را راه اندازى کنند. بنابراین، منتظر چه چیزى هستید، امروز با ما تماس بگیرید مشاوران ما مشاوره اى حرفه اى را در مورد راه اندازى شرکت شما در امارات ارائه مى کنند. با راهنمایى کارشناسان ما، نیازى نیست نگران راه اندازى کسب و کار و فعالیت تجارى خود در امارات باشید ما طیف گسترده اى از خدمات راه اندازى کسب و کار را در دبى و امارات براى استارت آپ ها، شرکت هاى متوسط و مشاغل بزرگ ارائه میدهیم. در راه اندازى کسب و کار در دبى، ما مى دانیم که چگونه به شما کمک کنیم تا شرکت خود را در مکان مناسب ایجاد کنید و همچنین تجارت خود را ارتقا دهید. ما مطابق با منافع تجارت شما خدمات مشاوره ى خود را ارائه میکنیم و در این راه به مشتریان بین المللى و ملى بسیارى کمک کرده ایم.

مراحل ثبت شرکت و دریافت اقامت امارات توسط

براى ثبت شرکت در امارات در هر حوزه اى که فعالیت دارید یا قصد شروع بیزینس خود را دارید، کارشناسان آرمانى به شما مشاوره مى دهند تا بهترین انتخاب را داشته باشید

ابتدا باید یک موافقت اولیه براى شما گرفته شود که کارشناسان آرمانى بدون نیاز به
حضور شما در دبى تمامى مدارك لازم جهت دریافت مجوز براى شرکت شما را آماده و
به دپارتمان هاى دولتى مربوطه دردبى ارسال مى کند
.

در مراحل اول پیش از سفر 10 روزه ى شما به دبى، کارشناسان آرمانى مدارك شما را
بررسى مى کنند تا با تضمین %100 و خیالى آسوده مراحل ثبت شرکت و اقامت امارات
براى خود و خانواده آغاز کنید.

هنگامیکه شما سفرتان به امارات را آغاز مى کنید، تاییدیه هاى اولیه ثبت شرکت و
اقدامات اولیه انجام شده و کارگزاران آرمانى در دبى براى ادامه کار منتظر شما هستند.

کارگزاران آرمانى در دبى، براى دریافت مدارك شرکت و اقدامات لازم جهت اخذ اقامت
امارات در ادارات مربوطه، در تمامى مراحل شما را راهنمایى مى کنند.

آرمانى تنها شرکتى است که در 2-1 روز کارى تایید نام و در 10 روز کارى ثبت شرکت
و اخذ اقامت شما در امارات را انجام مى دهد.

بعد از دریافت استبلیشمنت کارت یا کارت مهاجرت توسط کارشناسان آرمانى، براى
شما درخواست اقامت مى دهیم. مراحل بعدى آزمایش پزشکى و انگشت نگارى است.

در نهایت استمپ ویزا در پاسپورت شما و اخذ اقامت 3 ساله ى امارات براى شما انجام
مى شود. اقامت امارات قابلیت تمدید بدون محدودیت دارد.

حالا شما مى توانید به همراه خانواده کار و زندگى خود را در امارات آغاز کنید، مى توانید
کارمند استخدام کنید، دفتر کارتان را باز کنید و یا بیزینس خود را از ایران به امارات و
دیگر نقاط جهان ازین طریق گسترش دهید

چرا ثبت شرکت در امارات با هلدینگ group ؟

ما بیش از 10 سال است که در این صنعت فعالیت مى کنیم و به خوبى با قوانین امارات متحده عربى در مورد تجارت و ثبت شرکت آشنا هستیم. ما یک سرویس یک مرحله اى را براىتمامى اقدامات لازم براى راه اندازى کسب و کار، مجوز تجارت و شرایط ویزا ارائه مى دهیم و به صورت کاملا تضمینى و فقط در عرض 10 روز کارى مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت ً از اسناد مورد نیاز، شرایط کارى تا ارائه یک فضاى ادارى راهنمایى مى کنیم. در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا ما یکى 3 ساله را تکمیل و به شما تحویل میدهیم.ما شما را مستقیما از پیشروترین مشاوران راه اندازى کسب و کار در امارات هستیم.

سوالات متداول

اگر قصد دارید در بازارهای خارجی حضور داشته باشید و محصولات و تجارت خود را به کشورهای دیگر گسترش دهید و از سود آن بهره مند شوید و از برخی محدودیت های تجاری خارج شوید، ثبت شرکت در امارات گزینه گینه ی جذاب و مقرون به صرفه ای خواهد بود.
همچنین با ثبت شرکت در دبی با ویزای سرمایه گذاری اقامت نامحدود برای خود و خانوادتان دریافت میکنید و از مزایای آن بهره مند می شوید.

کارشناسان ما اقدامات اولیه و تاییدیه های مورد نیاز را بدون نیاز به حضور شما در دبی دریافت می کنند. پس از تایید نام شرکت و دریافت مدارک اولیه، یک سفر 10 روزه به امارات خواهید داشت که کارگزاران ما در دبی در تمامی مراحل اداری ثبت شرکت، اداره مهاجرت، انگشت نگاری و غیره همراه شما خواهند بود.

امارات مالیات بر درآمد افراد را اعمال نمی کند. با این حال، از شرکت های نفتی و بانک های خارجی مالیات می گیرد. مالیات غیر مستقیم بر کالاهای خاصی که معمولاً برای سلامت انسان یا محیط زیست مضر هستند، وضع می شود.

با توجه به مقدار پول موجود در امارات متحده عربی، جای تعجب نیست که این کشور به عنوان یک مرکز بزرگ برای شرکت ها گرد هم می آید، درست مانند بسیاری از کشورهای دیگر در لیگ خود که استارت آپ های برتر را تولید می کنند.

بخش ساخت و ساز، دبی با ایجاد تاسیسات زیرساختی، آسمان خراش ها، واحدهای صنعتی و غیره به رشد خود ادامه می دهد.
راه حل های تجارت الکترونیک
سفر و گردشگری
بنگاه معاملات ملکی
بخش بهداشت
کسب و کار دست ساز
خدمات مشاوره
سالن زیبایی
رستوران و غذا
خدمات نظافتی

برای ثبت شرکت در دبی نیاز به اجاره ی فیزیکی دفتر نمی باشد. کارگزاران ما در امارات برای دریافت مدارک و مجوز های لازم شما را یاری می کنند.